Lazio kaptanının Mourinho’ya ettiği küfürler hiç de yenilir yutulur cinsten değil

İtalya Serie A 27. hafta maçında Lazio ile Roma karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen müsabakada 8 sarı ve 3 kırmızı kart çıktı. Çaba 1-0 Lazio üstünlüğüyle sona erdi. Müsabakanın akabinde Derbi sonrası Lazio kaptanı Luis Alberto’nun Roma teknik yöneticisi Mourinho’yu gaye alarak söylediği berbat kelamlar damga vurdu.

“BİR DAHA AĞIZLARINI AÇAMAZLAR”

Roma Teknik Yöneticisi Jose Mourinho’yu maksat alan Luis Alberto, “Bugün derbide Roma’yı s…k. Ne vakit derbi maç olsa, öncesinde çeneleri düşüyor. Bu kez o denli bir s….k ki bir daha ağızlarını açamazlar. Her derbiden evvel çok konuşuyorlar.” diyen Lazio kaptanı, “Yapmaları gereken sessiz kalmaktı. Derbiden evvel daima konuştular, derbide ise hiçbir şey yapamadılar. Tek emelleri rakiplerini kışkırtmak. Sonra da mazeretlere sığınıyorlar.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

“ROMA’DAN DAHA İYİYİZ”

Roma’nın bir öteki deneyimli oyuncusu Romagnoli ise “Nasıl oynadıklarını çok yeterli biliyorduk. Biz Roma’dan daha uygunuz, daha kaliteliyiz. Kazanmak kıymetliydi. Gol yemeden kazanmak ise çok özeldi.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir