Hadise: ‘Yeter Artık Diye Bağırmak İstiyorum!’

Depremin vurduğu bölgede artık de sel felaketi yaşanıyor. Son açıklanan datalara nazaran, Adıyaman ve Şanlıurfa’da yaşanan sel felaketinde en az 11 kişi ömrünü yitirdi. Depremlerden sonra felaket bölgesi için yardım kampanyaları düzenleyen şarkıcı Hadise Açıkgöz, toplumsal medya hesabından sel felaketiyle ilgili reaksiyon gösterdi.

Ağır yıkıma neden olan sarsıntıların yaşandığı bölgede artık de sel felaketi yaşanıyor. Şanlıurfa’da suyla dolan alt geçitten çıkarılan araçta 2 kişinin cenazesine ulaşılmasıyla selde hayatını kaybedenlerin sayısı 11’e yükseldi. Adıyaman’da ise 2 kişi ömrünü yitirdi, 1 kişi kayboldu. Her iki kentte toplam can kaybı 13’e çıktı. Yağışların akabinde sel yaşanan Şanlıurfa ve Adıyaman’da yollarda çökme meydana geldi.

Şarkıcı Hadise Açıkgöz, Instagram hesabından şunları yazdı: “Yeter artık diye bağırmak istiyorum! Sarsıntıda hayata tutulan insanlarımızı artık selde mi kaybedeceğiz? Çadırların sular içinde kaldığını da gördük. Konteyner meskenlerin sular içinde yüzdüğünü de. Yazık.”

İşte o paylaşım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir